Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde nic stáhnout

Zdravím pokaždé, když začnu něco stahovat, tak se to ke konci zastaví a napíše "přerušeno: antivirová analýza se nezdařila". Zkoušel jsem vypnout antivirák, stáhnout jiný a nic.
stáhnout jiný a nic

... gpedit.msc se mě nespustí ...

1. Máš-li Win10 Home, je to normální.
2. Windows Defender není třeba odinstalovávat, v normálních nerozdrbaných Windows funguje tak, jak má.
3. Jaké příkazy PowerShellu máš na mysli?
4. Mohl bys taky konečně uvést, alespoň co máš za Windows a jaký používáš antivir.

A ještě:
5. Protože po zadání přesné fráze "Antivirová analýza se nezdařila" nenašel Google vůbec nic, což je mimořádně podezřelé (že bys tento problém měl jediný na světě?), narůstá ve mě podezření na přítomnost nějakého svinstva. Takže doporučuje spustit postupně AdwCleaner a MBAM - oboje v nouzovém režimu Windows - a smazat vše, co tyhle programy najdou.