Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PowerPoint - textové pole

Ahoj, měl bych otázku ohledně práce s powerpointem 2007. Mám prezentaci a potřebuji do ní vložit textové pole, do kterého bude možné psát, i když bude prezentace zapnuta v režimu prohlížení na celou obrazovku. Když vložím textové pole, tak do něj jde vpisovat pouze v klasickém režimu. V režimu prohlížení však ne. Potřebuji ale, abych si prezentace zapnul F5 na celou obrazovku a stále do ohraničeného pole mohl vpisovat. Je to nějak možné? :) Děkuji, s pozdravem.

Změna předmětu, původně: POWERPOINT - TEXTOVÉ POLE (host)

Tak beru zpět, po chvilce hledání tam přecejen taková možnost je:
Zobraz si panel Vývojář a přidej na stránku Textové pole (Ovládací prvek ActiveX). Ve vlastnostech tohoto pole změň Multiline na true (pokud chceš víc řádků) EnterKeyBehavior na true - pokud chceš ukončovat odstavce při psaní Enterem a případně nastav font a velikost písma.
Do takovéhoto pole se po kliknutí dá psát i ve spuštěné prezentaci...
Zdroj...

PS: člověk se pořád učí něco nového...

Díky za reakci, to bude asi to, co hledám, akorát nevím, jak se dostat do vlastností textového pole, při kliku pravým tlačítkem mi to nabízí pouze: "Formát tvaru", "Velikost a umístění", "Nastavit jako výchozí pole", "Hypertextový odkaz" atp.