Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Messenger - New Emoji

Dobrý den,
jednoduše - na Messengeru nemám nové emoji. Mají ho všichni okolo mě, ale já mám stále to staré.
Zkoušel jsem odistalovat a nainstalovat znovu, aktualizaci nenabízí.
Mám mobil Xiaomi Mi5.
Nevíte někdo co s tím, co dělat nebo co se děje?

Děkuji moc za Vaše odpovědi,
davoule

Možná nějakou dobu počkej, časem se ti dostanou nové aktualizace jak FB tak mess.
Tenhle problém asi ani jinak řešit není možné, prostě si musíš počkat až to pro tebe bude dostupné.

A ano, na těchto stránkách je hodně idiotů co rádi moralizují :D bohužel