Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mining 4gpu black screen

Mám v biose zapnutý 4gpu mining a vždy keď zapnem Pc je black screen a po nejakej dobe sa objavím vo Windowse a do biosu sa nedokážem dostat aby som to vypol :) niekto kto s tým vie pomôcť ? Budem rád za každú pomoc :)
Mám MSI b350

Tak tu funkci nepouzivej ;-)
* jde o specificky rezim pro vice grafikych chipu (tusim ze pouzit jich muzes az 8 pres M.2 PCIe adaptér ) pro mining.
[82543-switch-jpg]

do biosu sa nedokážem dostat aby som to vypol

- Toho docilis pomoci obnoveni nastaveni [BIOS].
"Ale jak muzu BIOS vyresetovat, kdyz se do BIOSU nedostanu" ? : Predstav si to jako informace (okruh informaci) ulozené na /'flash'/ pameti, ktera aby si je pamatovala musi byt pod proudem. Tento okruh na zakladni desce dela takova mala baterie [CMOS], jeji okruh porusis tim, ze ji zkratka jen vytahnes :-) ( zpravidla ji najdes pod nebo v okoli PCIexpress).
POZOR ! : Tvé "PC" musi byt samozrejme odpojeno od elektrické site.

- Po 1 minute [CMOS] bateri vrat zpet do objimky, zapoj PC do elektrické site a "spust".
* Docilis stejného vysledku, jako by jsi v BIOSu vyuzil funkce "Reset Default" (coz bych volne prelozil jako : "vychozi nastaveni").

[TiP] ~ :i: Nekteré zakladni desky 'MSI' na to maji i specialni tlacitko eqivalenti [RESET] --'button' jako u modelu "ASUS ROG", kterym hodnoty [BIOSu] obnovis :
[82542-msi-cmos-jpg]