Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskarna Canon i-SENSYS LBP-2900B - nejde nainstalovat ovladače

Zdravím.
Dostal jsem tuto tiskarnu a prý je funkční.
Nějak se mi nedaří nainstalovat ovladače na win 10 64 bit.
https://www.canon-europe.com/support/consumer_products/products/printers/laser/i-sensys_lbp2900.aspx?type=drivers&language=EN&os=WINDOWS%2010%20(64-bit)#

Stahnu - spustím a ono se to někam rozbalí ale nespustí.
Změna předmětu, původně: Tiskarna Canon i-SENSYS LBP-2900B (karel)
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Jde to rozbalit ručně nebo hledat umístění podle názvu té složky. Jestli to vidíš jako neřešitelný problém, můžeš si ten .exe soubor otevřít a ty soubory a složky někam přetáhnout nebo rozbalit. Třeba 7-Zip, když to nezvládneš pomocí Windows.
Když si vytvoříš složku a z ní to spustíš, vytvoří se v ní podsložka s uvedeným názvem, to jsem zkusil taky.