Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kupa monitora/TV

Zdravim chcel by som kupit detom do izby TV. Mal by sa na tom dat pozerat Skylink, a byt k tomu pripojeny PC(aby sa dali pozerat rozpravky) a este Xbox 360 s Kinectom. Uhlopriecka aspon 40". Nejake uzasne rozlysenie mi netreba. Cenu netusim, kedze nemam absolutne prehlad, ale zrejme co najlacnejsiu moznost.
Dik PV

Za levno to je asi jedno k Xboxu nějakou 4k s DVB-S Tv, monitory jsou drahý ve velkých uhlopříčkách a tuner nemaj většinou.Značku asi Samsung (VA panely) nebo se mrkni po Hisense tu koupíš levný a obrazově samá chvála,nepíšeš cenu tak se mrkni po různých modelech ale pod 20000 je to asi jedno jinak co,obrazově je rozdíl je akorát v těch panelech Samsung svoje VA,Lg má IPS a ostatní značky berou od nich + od Sharpu ještě taky VA obdoba.