Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kamera do auta

Zdravím,
nejde úplně o PC, ale vhodnější sekci jsem nenašel.
Máte vy, nebo někdo z vašeho okolí zkušenosti s kamerou do auta? Popř. s jakou?
Díval jsem se na nějaké a zatím se mi nejvíce líbí TrueCam A4. Než ale koupím tak prosím o vaše názory, nebo doporučení.
Díky :-)

Ahoj,
já jsem si koupil kameru do auta z aliexpresu (odkaz). Stála asi 300 Kč. Vše super atd, akorát když jsem to zapojil do napájení do auta, tak ona zároveň nenatáčela a nenabíjel se a také se musela zapínat ručně. Tzn. bych raději koupil něco pořádného. Na tom Aliexpresu toho mají docela dost, podíval bych se na recenze, ale byl bych opatrný. Na uživatelské recenze se můžeš podívat např. na Heurece, nebo nějakém recenzním webu. (např. zde nebo zde)