Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zjistit kam se připojuje notebook?

Mám takový problém. Pustil jsem na mobilu WiFi hotspot a připojil se na notebooku. Ani jsem nezapnul internetový prohlížeč a během deseti minut to strhlo 200mb. Jak zjistit kam se počítač připojil co strhlo ty data? Po 10 minutách jsem přišel k počítači že jdu na internetu data byli pryč. Přitom jsem neotevřel ani internetový prohlížeč.

A mobil má aké pripojenie? Ak nemá WiFi k nejakej sieti, tak ti ide dátové pripojenie cez operátora. NB v tom je nevinne, to je tvoja chyba, keď nevieš, na čo sa pripája MOBIL - pretože on je zdrojom pripojenia pre NB, ale sám musí byť k niečomu pripojený - buď k nejakej free WiFi, domácej WiFi, alebo cez mobilnú sieť operátora = dátové pripojenie.