Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vir a zmizení souboru

Zdravím,
vyskytl se mi tu takový problém. Vždy když chci otevřít určitý exe soubor, tak vyskočí chybová hláška, že soubor pravděpodobně obsahuje virus nebo je škodlivý. Po odkliknutí následně zmizí ze seznamu. Windows 10; soubor je stažený a virus to rozhodně není. Co s tím?
Děkuji

Řešení:

volně převyprávěné chybové hlášky jsou k ničemu.

chtělo by to, aby si správce pc laskavě rozpomněl, odkdy ty hlášky vyskakují.
potom aby použil combofix, sleduje i změny souborů v posledních dnech. má i další zajímavé sekce, ten log bývá celkem dlouhý.

pro jednodušší uživatele jde spustit i adwcleaner, ale v tomto případě nemusí být 100% úspěšný.