Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno tvar URL adressy

Zdravím,

chcel by som sa spýtať na Váš názor o URL adresách a ich tvaroch...

akú formu preferujete, aký vidíte význam v používaní jedného či druhého tvaru URL pre nasledujúce:

1. s www. na začiatku alebo bez?
2. lokalizácia stránky (v prípade viacjazyčných) ako subdoména alebo za prvou '/' za doménou?
3. koniec URL s .html / .php / .asp alebo bez?
4. koniec URL s '/' alebo bez?

ďalej by som chcel vedieť Váš názor:

na názvy "path URL" resp. textu za '/'.
o IDčkach v URL.
o zápisu parametrov do URL.
o hashu a hashbangu v URL ('#' a '#!')

a ešte jedna otázka ktorá už bude trocha že nie len subjektívny názor... vpliv hore zmienených vecí na SEO.

1. bez, s presmerovanim www na bez
2. ani jedno.
3. urcite bez
4. bez

text za "/" => aby bol vystizny. pokial ocakavas navstevnikov z roznych kutov sveta, tak v eng. inak moze byt aj lokalizovane.
ID v url => idealne nahradit niecim inym, rovnako unikatnym.
parametre v URL => pouzivat len tam, kde maju zmysel.
hashtag v URL => neviem co konkretne by si chcel pocut.