Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizace win 10

Dobrej mám problém nejspíš proběhla náká aktualizace win 10 a přestalo mě fungovat microsoft edge,centrum aplikací a ikona start na liště u spoustu věcí to píše TŘÍDA NENÍ ZAREGISTROVÁNA pomůže někdo.

díky.

Jak se dostat k bodu obnovení:

Pravá myš na tento počítač / Vlastnosti / Ochrana systému
Na záložce Ochrana systému máš možnost vrátit bod obnovení

Pokud nemáš na ploše tento počítač nebo to nemůžeš najít. tak pravá myš na start / Soustit (příp. Win+R), napsat Control a potvrdit.
Tam si zvol Systém a zabezpečení / Systém / Ochrana systému (vlevo)