Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ssd hinix

Dobrý den potřeboval bych ověřit kompatibilitu SSD 512GB HYNIX PCIe M.2 NVMe HFS512GD9TNG PC401 s SilverStone SST-ECM20 a GIGABYTE GA-970A-DS3P - AMD 970 uměl by někdo poradit děkuji za rady.

Pořídil si to kolega. Názor mám podobný ačkoliv bych řekl že bych spíš skusil něco jiného zakoupit. Ponevač zkoušel jsem instalovat Windows 10 který se nainstaloval ale bios ten tento tip technologije nevidí a tím pádem sistém nespustí. A navíc oba produkty doporučeny pro intel a né amd.