Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vynechávání myší

Dobrý den,
od určité doby už je to pár měsíců mi začali blbnout myši nejdřív jsem si myslel, že je špatná myš tak jsem vytáhl další dvě a bylo to velice podobné...

projevy
1. myš vynechává občas
2. když chci například označit bunky v excelu tak při při tažení myší se stane že se odoznačí a pokračuje v označení buněk z místa kde na chvilku vypnula...prostě jakokdybych přestal držet levé tlačítko na chvilku a pak ho hned zase zmačkl přitom ho celou dobu držím...
3. někdy udělá myš dvojklik i když kliknu jednou
4. přestal mi fungovat shift (asi to s tím nesouvisí)

mám win 10, dell vostro 15, 5000 půl roku starý stroj
aktualizace delá pravidelně
odzkoušeno na všech USB portech a zkusil jsem drát i bezdrat myš

děkuji za radu

I další vytažené myšky mohou být vadné. Pokud nebudete zkoušet se 100% odzkoušenou a bezvadnou myší, pak se tak jednoduše k žádanému výsledku nedoberete. Ovladače u ntb se získávají výhradně u výrobce pro daný OS. Osobně podezírám mikrospínače v myšce. Mohu se také mýlit.