Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade nebo nová sestava

Zdravím, chtěl bych vás odborníky požádat o radu ohledně mojí sestavy:

Aktuálně mám i5-6600, 16GB ram, GTX 1060 6GB, 250gb SSD, 1TB hdd. Nyní bych se chtěl posunout do roku 2018 a sestavu upgradovat alespoň aby byla schopná fungovat v rozlišení 1080p(1440p) a 144fps.

A teď moje otázka. Upgradovat komponenty nebo sestavu prodat a postavit novou? Díky za odpovědi

Našel jsem faktury tak napíšu přesněji co mám aktuálně:

Case SitentiumPC Gladus M35
Monitor 23" ASUS VX239H

CPU: Intel Core i5-6600 3.3GHz + Gelid Solution Tranquillo
RAM: HyperX Fury 2x8GB DDR4 2133 MHz
GK: MSI GTX1060 Gaming X 6GB
MB: MSI B150 PC MATE
Zdroj: Seasonic S12II-520W
HDD: WD Red 1TB
SSD: Samsung 850 EVO 250GB

Popř. za jakou přibližnou cenu bych tuto sestavu mohl prodat? Děkuji

Tohle je fakt ok sestava na fullHD musí zvládnout vše. Tedy jak jsem psal, pokud vyšší rozlišení, tak jedině výkonější grafika.
Bavím se o tom, že jsem vlastnil uplně stejnou grafiku co máš ty ted.

Poznámka: momentálně hraji s 7870XT (což je slabší než GTX 1060) a vše jede bez problému v 1920x1080.