Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gtx 1060 3gb 100% vytížení a fps dropy

Dobrý den, mám grafiku evga gtx 1060 3gb sc gaming s procesorem i5 8600k na desce msi z370 gaming plus a když zapnu fortnite nebo i csgo tak gpu je na 100% a je jedno na jaké detaily a chvíli mám normálně 200fps+ a pak najednou dropy na 40-80fps. Všechny ovladače mám a aktualizované. Děkuji za každou pomoc

Přestaň ty anebo kdokoli jiný zde neustále plkat tyto nesmysly. V ostatních hrách nevím, ale v CS lze zvýšené fps když už né vidět, tak určitě CÍTIT. Ten herní projev je prostě "jiný".Zkušení hráči o tom ví a dokážou poznat rozdíl. Ti co to nehráli (nebo ti co mají nahráno pár hodin si myslí samozřejmě svoje). Samostatnou skupinou jsou tzv. lamy :-) , kteří mají nahráno stovky až tisíce hodin, ale jsou pořád stejně špatní a taky nepoznaj rozdíl.

Tak si zahraj nějakou FPS MP hru a zkus si to. A jestli to furt neuvidíš, navštiv očního. To, že ty to nevidíš, neznamená, že to ostatní nevidí, tak tu laskavě nešiř pí******, když si to nikdy nezkusil. Jo a v teorii může být pravda vlastně cokoli. ;)

tak to je jasný, že to jde poznat na ovládání při 60fps je na každej rámec jen 16,6ms; 33,2ms atd. takže když nemáš výkon hned 59 fps nemáš, spíš 45, 30 atd. u triple bufferingu, kterej znásobuje lag a nároky na paměť, což nevím jestli by bylo úplně OK v multiplayeru, takže spíš ty propady u v-sync jsou problém a budou tam vždy, to řeší až FreeSync a GSync.
jinak ještě je EnhancedSync a FastSync, kterej právě tohle umožňuje - hrát při 200fps na 60Hz monitoru a dělá jen to, že všechny snímky nad frekvenci monitoru vyhodí a vybírá ty novější, aby byla co nejmenší odezva v ovládání a nebyl tearing...