Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vygenerovat PDF se 40 listy s unikátními QR kódy?

Problém je následující: vygenerovat PDF se 40 listy; na každé stránce bude nahoře malý unikátní QR kód, tj. na každé stránce jiný QR. Jak toho docílit?

1. Umím v Google Sheet vložit QR kód do buňky =image("https://api.qrserver.com/v1/create-qr-code/?size=100x100&data="&A3) - ale dochází mi nápady jak lehce/elegantně vygenerovat 40 listů.

2. Udělat to nějak v LibreOffice Writer přes hromadnou korespondenci? Jak?

3. Použít hotové řešení, nějaký PDF generátor? Jaký?

Nemůžu najít nic rozumnýho. Má někdo nápad?

Tak jsem to vyřešil poloautomaticky, poloručně.

Napsal jsem si jednoduchoučkou stránku, která mi vygeneruje 20 QR kódů se čtyřmístným hexa kódem: https://vuejs-qr-code--pablo74.repl.co/

Pak jsem ten výsledek zkopíroval, otevřel prázdnej dokument v LibreOffice, nastavil tabulátor na pravej okraj stránky, vložil QR a číselný kódy, vybral vše, nastavil zarovnání doprava... a pak jsem jednotlivě ručně vkládal tvrdý konec stránky.

Nu, aspoň něco...