Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po aktualizaci Windows 10 nenajde sluchátka a mikrofon

Zdravím, dnes se mi aktualizoval windows 10. Po aktualizaci se mi zapnul počítač a zde nastává můj problém. Počítač nemůže najít moje sluchátka a mikrofón, jediné co najde, tak jsou repráky na druhém monitoru, předem děkuji za odpovědi. (BTW ano zkoušel jsem tlačítko vyhledat aktualizace pro NVIDIA High Definition Audio)

Verze aktualizace 1803

Změna předmětu, původně: audio (host)

u tajného výrobce tvé tajné základní desky bys měl najít ovladače.
přeinstaluj chipset driver, po něm to co ti chybí.

nvidia hd audio se snad týká hdmi výstupu, ale nepíšeš typ desky. screen ze správce zařízení taky chybí.

v dementních win10 m$ nenabízí zákaz aktualizace ovladačů - pokud tvoje deska nepodporuje win10 a přesto jsi je tam nainstaloval, čeká tě s každou druhou aktualizací, že mrchosoft zase něco rozjebe.
pak nezbude než googlit podle vendor & device - 3.způsob, přitom se vyhnout stažení malware (riziko 80%).