Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vyměnit pravé CTRL za Levé

Zdravím, nevím proč, ale najednou mi nejede levé CTRL, ale pravé jede - Nemůžu dělat klasické zkratky jako Ctrl + c, ctrl + v. Nevíte náhodou někdo, jak vyměnit pravé CTRL za Levé? Děkuji..

Vysvětlím to ještě jednou. Nejde mi levé CTRL. Pravé ano. V Biosu se nějak dají prohodit klávesy. Např zaměním T s V. Takže jsem myslel, že by to šlo i u pravého a levého Ctrl. Akorát neznám zkratku, jestli tam je R-Ctrl nebo tak nějak, pokud se chápeme. Jelikož už automaticky při práci používám levé ctrl, nebo když hraju PC hru, tak tam Ctrl používám pořád. Proto nechci kupovat novou klávesnici, jelikož tady tuto používám už asi 2 roky a jsem na ní zvyklý, ať už při rychlém psaní, nebo při hraní. Pro vysvětlení, pokud znáte hru Fortnite, tak mám nabindované věci na cca 12 klávesách, takže jsem na tuto klávesnici zvyklý a nechci ji měnit za novou, proto volím přehození Ctrl. Zkusil bych i pročistit klávesnici, jenomže tady nějak nejde to tlačítko vytáhnout jako u pracovního Ntb (Pokud by prach/špína mohl "ničit" dotyk klávesy)