Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno tabulka

Dobrý den chtěl bych požádat o radu pracuji jako řidič vzv v jedné firmě a chtěl bych si vytvořil tabulku která mě řekne kde a co je existuje na to nějaký program

Pokud jsem pochopil správně (vysokozdvižného vozíku, ne?). Tak si vytvoř tabulku v Libre Office Calc (sešit), případně Writer (text) - vložit tabulku. Program je free a v češtině. Zadáš si jednotlivé kolonky : Produkt/ počet kusů/umístění a.t.d. dle potřeby. Je možno vkládat i různé matematické operace, pokud by bylo potřeba. Rozměr a počet kolonek za sebou i nad sebou si nadefinuješ podle potřeby. Kdykoliv doplníš, opravíš, vymažeš nepotřebné.;-)
Dobrá je možnost ukládání ve formátech MS Office -Word a Excel . doc a komunikace s těmito programy. A i možnost práce ze smartphonu.
Jinak je v něm možno i kreslit (LO Draw-Kresba) a můžeš si nakreslit i mapku s popisy a umístěním jednotlivých produktů.
Odkaz na stažení pro PC a NB:
https://www.slunecnice.cz/sw/libreoffice/

A odkaz ke stažení pro práci s tabulkami z founu (Googl Play):
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobisystems.office