Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem adresar VirtualStore Win10

Na zaklade coho sa riadi zapis do tohto adresara? Mam db aplikaciu, vytvorim si zastupcu, tam vyplnim polozku Spustit v , - adresar na c, napr c:\tmp. Tuto aplikaciu si nakopirujem do dvoch adresarov, kazda bude mat vlastnu db. Ked spustim aplikaciu z adresara 1, vsetko ok, tmp subory sa vytvaraju v c:\tmp. Ked ju spustim z adresara 2, tak v c:\tmp sa nevytvori nic, vsetko sa vytvara v adresari VirtualStore. Rovnaka aplikacia, rovnake nastavenie . . . . ?????? Win10

Je to len taka moja pomocna aplikacia . . . otazka je, preco jedna instalacia pekne vytvori docasne subory v zadefinovanom adresari, a druha, v podstate ta ista, tvrdosijne trva na program files a zapisuje do virtualstore aj subory, ktore by mali byt v zadefinovanom adresari "spustit v" - %TEMP%, tam ma uzivatel urcite pravo zapisu. V prvom pripade to tak pekne funguje. V druhom aj docasne subory tlaci do program files. Preco?