Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Bootstrap validátor nevaliduje u jednoho políčka

Ahoj,

mám následující konstrukci:

(Příklad k testování zde: https://codepen.io/anon/pen/QxvZpd )

 $('#contact_form4').bootstrapValidator({
        // To use feedback icons, ensure that you use Bootstrap v3.1.0 or later
        feedbackIcons: {
            valid: 'glyphicon glyphicon-ok',
            invalid: 'glyphicon glyphicon-remove',
            validating: 'glyphicon glyphicon-refresh'
        },
        fields: {
            zamestnanOdMesic: {
                validators: {
                    integer: {
                        message: 'Hodnota není číselná částka!'
                    },
                     between: {
                        min: 1,
                        max: 12,
                        message: 'Hodnota musí být platná'
                    },
                     notEmpty: {
                        message: 'Měsíc není zadaný'
                    }
            },
             zamestnanOdRok: {
                validators: {
                     integer: {
                        message: 'Hodnota není číselná částka!'
                    },
                      between: {
                        min: 1950,
                        max: 2030,
                        message: 'Hodnota musí být platná'
                    },
                    notEmpty: {
                        message: 'Rok není zadaný'
                    }

A k tomu tento HTML kód:

<div id="firmaUdaje" style="display: none:">

    <div class="row">
     <div class="col-sm-6">
   <div class="form-group">
  <label class="col-md-5 control-label">Zaměstnán od měsíce</label>
  <div class="col-sm-5 inputGroupContainer">
  <div class="input-group">
  <span class="input-group-addon"><i class="glyphicon glyphicon-pencil"></i></span>
   <input  name="zamestnanOdmesic" placeholder="Měsíce" data-content="Zaměstnán od měsíce (vložte měsíc kdy začal pracovní poměr)" class="form-control" type="text">
   </div>
    <div class="col-sm-6" >
   <div class="form-group">
  <label class="col-md-6 control-label">Zaměstnán od roku</label>
  <div class="col-sm-5 inputGroupContainer">
  <div class="input-group">
  <span class="input-group-addon"><i class="glyphicon glyphicon-pencil"></i></span>
   <input  name="zamestnanOdRok" placeholder="roku" data-content="Zaměstnán od roku (vložte rok kdy začal pracovní poměr)" class="form-control" type="text">
   </div>

Problém kódu je, že na políčko s name="zamestnanOdRok" funguje validace úplně super,
ale na políčko name="zamestnanOdmesic" nefunguje validace vůbec.

Prohlížeč nehlásí žádnou chybu, nenapadá někoho proč ?
Hint: nějak by mu mohla vadit struktura tagu class="form-group" ?

Btw. díky.

Respektive validuje u všech takto zapsaných prvků:

<div class="form-group">
  <label class="col-md-4 control-label">Číslo popisné (firmy)</label>
  <div class="col-sm-4 inputGroupContainer">
  <div class="input-group">
  <span class="input-group-addon"><i class="glyphicon glyphicon-pencil"></i></span>
  <input  name="titul" placeholder="Číslo popisné (firmy)" data-content="Vložte prosím číslo popisné firmy" class="form-control" type="text">
  </div>

S tímto příkladem v jakékoliv podobě nemá problém.
Příklad udávám sem: https://codepen.io/anon/pen/QxvZpd

A ptám se proč nefunguje validace na inputu zaměstnán od měsíce.

Já začal s Angularem/Ionicem a napsal jsem si funkční mobilní aplikaci. Angular jsem zvládal amatérsky ve verzích 1.x
Pak ho začali měnit a jeho vývoj už jsem přestal sledovat.

Přešel jsem z Angularu na VueJS a jsem se vším spokojenej. Zvládám ho.

Meteor sleduju z povzdálí. Nabízím k seznámení Firebase, je to celej ekosystém, co se s tím dá dělat věcí...

Ionic se dá použít i na mobilní aplikace; to byl jeho primární účel. Dalo by se říct, že jejich team prošlapal cestu hybridním aplikacím a otevřel tyhle možnosti spoustě vývojářů.

Electron je zajímavá záležitost; kdo by řekl, že desktopový aplikace se dají psát v kombinaci HTML + CSS + JS. Koukal jsem :-)

Můžeš mrknout i na Framework7, Onsen UI, ...

P.S.: Máš někde zveřejněný svoje mobilní aplikace?

viem že Ionic je primarne pre mobily...
Electron mám rád proto že ti stačí zo 20 riadkov JS (main process), a zvyšok je už úplne jak když vytváraš webstránku (renderer process) = čisté HTML, CSS, JS, do main processu pak zasahuješ len v prípade že chceš vrámci aplikácie "zasahovať do OS" resp, trebárs zapisovať do súboru na disku atp.

Momentálne vytváram 2 mobilné aplikácie avšak ešte je nemám hotové, pred tým som ešte mobilné aplikácie nerobil, iba desktopové v electrone.