Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde zvuk na notebooku

Dobrý den, mám notebooku msi gl62 6qe windows10. Problém je v tom že vždy když notebook zavřu (dá se do úsporného režimu) tak po otevření nejde zvuk vyřeší to vždy až restart. Budu rád za každou radu.

Skus nastavit v energii aby po zavreti veka sa robila hibernacia a nie len sleep.
Vseobecne tvoj problem so sleep by mali riesit spravne ovladace pre zvukovku (alebo pre nejaky proprietarny dalsi zvukovy HW co tam mas, pripadne HDMI teda grafiku. Skontroluj ci neni v ovl.panely - zvuky prepnute prehravacie zariadenie na nieco ine, ked to nefunguje)