Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace vlastního doplňku do Firefoxu

Zdravím všechny,
vytvořil jsem si vlastní doplněk pro firefox a snažím se ho instalovat, bohužel neúspěšně. Při instalaci doplňku mi firefox napíše, že tento doplněk nemohl být nainstalován, protože je poškozený. Doplněk jsem v about:debugging načetl jako dočasný doplněk, jeho funkčnost vyzkoušel a odladil. Pak jsem dle návodu vytvořil zip a pokusil se ho nainstalovat. Zkoušel jsem ho přejmenovat i na xpi. Bohužel instalace je stále neúspěšná: Tento doplněk nemohl být nainstalován, protože je poškozený. Je to doplněk jen pro mě. Nechci ho šířit dál.
Děkuji za radu.

Děkuji za odpověď. Pokud jsem to dobře pochopil, buď si rozšíření nechám podepsat a pak ho mohu nainstalovat, nebo ne a musím použít vývojářský firefox. Klidně si ho nechám od Mozilly podepsat, ale nerad bych, aby byl vystaven do světa. Nechci, aby ho používal někdo jiný. Jde to nějak vyřešit?
Děkuji