Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AMD Radeon driver BLACKSCREEN a FREEZE

Zdravím

Aktualizoval som Radeon driver z 18.1. na 18.2. a na konci instalacie mi obrazovka 2x blikla na cierno a ked to bliklo druhy-krat tak to ostalo v blackscreene a zamrzlo to (ano, skusal som aj WinButton+Ctrl+Shift+B). Restartoval som PC a nevedel sa bootnut. Po dlhom prezerani googlu a zistil som ze sa to stava s AMD Radeon drivermi a ze mam ist do safemodu a odinstalovat komplet drivery cez AMD Cleanup Utility a potom sa mi normalne bootlo PC a vsetko ale neviem naspät nainstalovat Radeon Drivery pretoze ked ich instalujem tak mi to zase na konci instalacie hodi blackscreen a zamrzne to, ale tento krat sa normalne PC resetne a Drivery tam niesu. Skusal som aj vela starsich verzii driverov, aj minimal setup driver, aj DDU (Display Driver Uninstaller) a nic z toho nefungovalo. Poprosim vas o radu na tento problem.

Dopredu dakujem za Vase odpovede.

Momentalne mam zakladny ovladac Microsoft Basic Display Adapter (win10) a ked chcem nainstalovat hociaky ovladac na GK tak mi to proste hodi uprostred instalacie blackscreen zamrzne to a jedine co mozem robit je resetnut PC a ked to urobim, tak mi to vrati naspät na Microsoft Basic Display Adapter akoby sa instalacia nestala