Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno SSD čištění.

Dobrý den. Pokud dám vyčistit disk, využité místo se zvětší, tomu rozumím, ale pokut dám vyčistit systémové soubory, využité místo se naopak zvětší. Můžete mě vysvětlit proč tomu tak je? Děkuji za odpověď. :beer: :beer: :beer:

využité místo se zvětší, tomu rozumím, ale pokut dám vyčistit systémové soubory, využité místo se naopak zvětší.

ubral bych piv, ten dotaz nedává smysl.
neustálé sledování podobných ptákovin je většinou zbytečné.

teprve když záleží na vlivu každých 100mb zabraného místa, je něco zásadně špatně.
pak za to může defaultně (ne)nastavená velikost swapu na malém disku, nekontrolované místo pro body obnovení, stahování z netu na systémový disk bez úklidu, úložiště cloudu, nesmazaná předchozí verze win, ...
https://365tipu.cz/2015/09/21/tip264-jak-ziskat-volne-misto-na-ssd-ale-i-proste-na-disku-ve-windows/