Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Defragmentace HDD - alternativa

Komu nevyhovuje defragmentační program z Windows, zkuste WinContig,
je free, malý, nemusí se instalovat, v menu má češtinu a je rychlejší,
čili samá plus. Funguje od W2000 výše, nepřidáváte diskový oddíl,
ale složky nebo soubory, což je další plus. Stačí přidat jen složky,
se kterými nejčastěji pracujete.
Vlastně nevím, zda náhodou nefunguje i pod W98/ME, určitě vyzkouším.

wincontig

U mně se to dost projeví, dost furt mažu a přidávám, přesouvám, třídím.
Mám jen malé disky zvíci 80Gb, ale zatím stačí. Po 3-4 měsících jsou pomalejší.
Ideální je to zkombinovat s free čističem registrů, úplně nejlepší je pak
registry i zkompresovat, jsou i na to free programy. Efekt je pak dost výrazný.