Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Linux pre notebook 486DX2/66

Aký Linux by ste doporučili na notebook 486DX2/66, 8MB RAM, 120 MB HDD, FDD, CD-ROM(nebootuje) ?
Pôvodne Win95, Win98 som skúšal, ale aj slimák ide rýchlejšie ako Win98 na tomto stroji.

Nove jadra uz urcite fungovat nebudou, asi dva roky myslim to je, co se psalo, ze pro vsechno az po Pentium byla odebrana podpora. Takze i ten linux nejaky starsi, nekde sehnat ISO Ubuntu 10.04 by mohlo jit a hodit tam jako GUI fluxbox, ale over si to radeji u linuxaku, ja sam mam tohle na Celeronu II 300MHz.