Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WordPress - Jigoshop eCommerce - změna jazyka a přidání produktu na stránku

Dobrý den,

Přešel jsem z pluginu WP EasyCart na jigoshop-ecommerce, ale to není podstatné.

Mám 2 problémy.

1. Jako výchozí jazyk je tam angličtina. Potřebuji ho změnit na češtinu. Ve správce souborů jsem našel, že ve složce pluginu jsou překlady do různých jazyků včetně češtiny. Ovšem v nastavení pluginu jsem žádnou změnu jazyka nenašel.

2. Vytvořil jsem produkt, ovšem nevím, jak ho přidat na stránku. Na rozdíl od předchozí pluginu, u stránek není ikonka pro přidání, která by shortcode vygenerovala. Na oficiálních stránkách jsem našel seznam shortcode our-codes
S toho jsem usoudil, že pro přidání produktu musím napsat
[product sku="product_sku"] Jenže to nefunguje.

Prosím Vás o radu.

Mockrát děkuji.

Tak už se mi to podařilo. Respektive pouze 1. (méně důležitý problém)

Pro změnu jazyka na češtinu je potřeba zmíněné dva soubory přejmenovat. – viz obrázek v příloze (Nebude to fungovat, pokud nenastavíte jazyk wordpressu na cz)

Bohužel, na shortcode jsem nepřišel. Nakonec jsem se rozhodl, že tam nebudu přidávat jednotlivé produkt(y), ale celou kategorii produktů.

Proto jsem vytvořil kategorii, nastavil ji “slug” (to samé, jako u produktu sku) a do stránky, kde se má zobrazit, napsal

[jigoshop_category slug=”my_category_slug”]

Jenže to opět nefunguje.

Prosím Vás o radu, vážně mi to už leze na nervy.

Děkuji.