Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem paměti ddr200 + deska ECS K7S6A

Dobrej.mám problém.na této desce mi odešly sloty pro ram krom jediného a já si nejsem jist jaký druh paměti můžu do toho posledního slotu nacpat. na oficiální stránkách výrobce uvadí že ddr200 nebo ddr266. ale kde tohle seženu??na bazarech jsou ddr400 - půjdou tam? díky za odpověď

DDR 400 tam půjdou ale pokud si dobře vzpomínám na jednu montáž ramek do téhle desky tak maximálně 512mb modul. Čili gigo ber jen když budeš moct vrátit/vyzkoušet.