Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Port forwarding - Aneb změna NAT

Zdravím,

Potřebuju poradit, jaké jsou možnosti pro změnu NAT u jedné hry (For Honor).

Mám dynamickou IP od vodafonu, nechci nic připlácet za statickou.

Router Huawei B2338-168
U Přesměrování Portu mám:
Protokol / WAN Port / LAN port / IP adresa sítě LAN

Ale zase nevím, jestli je tohle možné u dynamické sítě?

Ať si řeknete o jakoukoliv info, rad pošlu, moc tomu nerozumím, tak nevím co přesně bych vám tady měl postnout za info.

Děkuji za jakoukoliv odpověď..

Jak to zjistím?:)
Popřípadě, potřeboval bych poradit postup, jak na ten port forwarding, krok za krokem:) v tomhle se moc - skoro vůbec nevyznám a nerad se v takových věcech hrabu :)

Když dám whatsmyip.com tak ip je:
Your IPv4 Address Is: 46.135.110.206
Your IPv6 is: Not Detected
Your Local IP is: 192.168.1.37s.

ipconfig:
Connection-specific DNS Suffix . : local.tld
Link-local IPv6 Address . . . . . : fe80::fc49:b3af:b80e:6e5f%13
IPv4 Address. . . . . . . . . . . : 192.168.1.37
Subnet Mask . . . . . . . . . . . : 255.255.255.0
Default Gateway . . . . . . . . . : 192.168.1.1