Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nova graficka karta

Dobr den, jakou grafickou kartu by jste mi doporucili na převážné hraní her v cenové relaci okolo 8 tisíc.

PC
Zakl. deska - GIGABYTE 970a-ds3p
Procesor - amd fx 6300 (do 2 mesicu upgrade na i5)
Zdroj - CoolerMaster 600w
stará gpu - amd r9 270 2g
Ram - Kingston 8gb

1. do dvou měsíců bych upgradoval na ryzen 2600 (nejvýhodnější CPU).
2. grafiku si vyber sám, mezi RX580 a GTX1060 6GB (osobně bych volil tu výkonnější, tj. RX580)

jinak nechápu tu volbu FX6300+R9 270 2GB, to je hodně nevyvážená konfigurace, a to i na dobu před X lety, kdy bylo výhodnější brát i3 a FX6300 párovat s o level horšími grafikami (260(X))

edit: osobně bych ale začal CPU, deskou a RAM, protože nvidia by měla podle spekulací relativně brzy přijít s novými kartami, takže lze čekat, že ceny stávajících půjdou dolů.

Jojo budu kupovat nový cpu + mb, ale to až za měsíc. Peníze co mám teď dám na grafiku a po výplatě z brigády to půjde na další upgrade. Jen si chci být jistý jestli ta kombinace fx6300 + gtx 1060 nebude dělat nějaký problém. Hraji převážně csgo a měsíc to rozhodně vydržím :-D