Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Bootstrap - zlobí validátor s ikonkama

Ahoj,

navazuji na můj předchozí problém, kde jsem jen přehlédnul velikost písmen.
Nyní jsem přeskládal inputy do dvou vertikálních poloh, ale tato změna ovlivnila graficky validaci.

Jednoduše inputy by měly mít:
- šedý okraj, pokud nemají focus a nejsou vyplněné.
- zelený okraj pokud jsou správně vyplněné
- Červený okraj s chybou, pokud je chyba ve vložených datech

Nyní je stav ten, že chyba se sice vypisuje, ale přestal se zobrazovat zelený a nebo červený okraj (s faječkou či křížkem).
Toto nefunguje:
[82624-chyba-png]

Celý příklad i s možností jej ladit jsem umístil sem: https://codepen.io/anon/pen/QxvZpd
V čem je prosím ta chyba ?

Díky za reakci.

Skutečně tam musí být to form-group.
Jenomže nevím, jak to zapsat, aby mohlo být "vedle sebe" více prvků ve form-group.
Když dám oba dva inputy do form-group, tak se validace chová divně (daná "zelená" klasa se hodí i na druhý input z prvního)

A když dám každý input do samostatného form-group, tak se naformátují graficky pod sebe.

Co s tím? Má to nějaké řešení?