Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s připojením dvou externích HDD současně

Ahoj,

mám problém. Mám 2 externí HDD. Když je připojím jednotlivě, počítač je oba v pohodě načte. Když je připojím současně, načte se mi pouze ten dříve připojený. Ten druhý už ne. Potřebuji mezi nimi kopírovat. Když je chci oba bezpečně odebrat, počítač je najednou oba zázračně vidí, ale pořád mi nedovolí ten druhý otevřít. Nevíte někdo, kde by mohl být problém? Předem díky za nápady! :-)

To bude asi problém. Mrknul do správy disků a on je sice vidí oba, ale ten druhý dal do "režimu offline z důvodů kolize podpisů s jiným diskem, který je online".:-|

EDIT: Už je to v cajku. Přišel jsem na to, jak ho dát online. Stačí kliknout pravým tlačítkem a dát volbu "online". Správce disků mu sám přiřadí písmenko. Díky za pomoc. :-)