Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nahrát do Xiaomi Redmi 5 Plus 4GB/64GB offline mapu ČR pro Waze

Ahoj,

koupil jsem si Xiaomi Redmi 5 Plus 4GB/64GB a nainstalovat Waze. Na zahradě, kde je ještě Wi-fi, tak vše fungovalo, po dojetí do jiného města už chyběla mapa. Data zaplacená nemám a ani neplánuji pořizovat. Jak dostat do té aplikace Waze offline mapu ČR. Jde to vůbec nebo budu muset přesedlat na jinou aplikaci? Děkuji.

A to je problém pořídit za 4 stovky tohle-
https://eshop.sygic.com/sk/

A navyše - licencia doživotne, aktualizácie sú dostupné (stačí automatické aktualizácie v zariadení a urobí to samo), mapy sa dajú stiahnuť aplikáciou a potom používať off-line.
Netreba sťahovať všetky mapy, stačí tú krajinu, ktorú potrebuje.
A stačí sa len doma pripojiť na svoju sieť a aktualizovať. Pri práci už nepotrebuje žiadne pripojenie.