Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bluetooth sluchátka

Dobrý den, koupil jsem si nedávno bezdrátová sluchátka na bluetooth. Můj PC ale nemá bluetooth (kupoval jsem si je primárně na telefon a tablet). Dá se nějak přenášet signál bluetooth z telefonu pomocí kabelu do PC podobně jako při sdílení internetového připojení? A ještě jedna otázka je ohledně otázek samotných. Nerad půjčuji někomu sluchátka, tak s sebou nosím rozdvojku na sluchátka. Ovšem zjistil jsem, že bluetooth sluchátka nefungují, pokud jsou připojena ta přes jack. Dá se toto nějak obejít aby sluchátka hrála jak do jacku, tak do bluetooth? Předem děkuji za odpověď :)

Chci propojit BT sluchátka s PC který BT nemá. Napadlo me, že pokud se přes BT dá sdílet Wifi signál, dalo by se to možná udělat i opačně. Tady se chci jen dozvědět, jestli nějaká taková cesta je nebo jestli musím kupovat pazmekt do pc aby uměl přijímat BT, což v současné době nemůžu, protože na to není čas.

O jaké sluchátka jde? Některé, třeba ty co mám já jdou připojit i pomocí kabelu přímo do PC nebo jinýho zařízení bez bluetooth. Pokud tedy nevadí ten kabel. Jinak nechápu proč to řešíš když to potřebuješ tak jednou měsíčně. Normálně se tento problém právě řeší tím BT adaptérem.

Proč to řeším? Protože to třeba potřebuju? :D Koupil jsem si BT pecky do uší se slušnou výdrží (udává se 10 h, reálně spíš 8). Problém s PC jsem si vyřešil (ano, skutečně jde přenášet BT konektivitu přes wifi signál, jen experti zde to asi neznají, jen do včerejška jsem nevěděl jak to udělat, nyní už fachčí ;) ). Spíše teď řeším jak udělat, aby telefon zvládl přehrávat zvuk jak do jacku tak do BT sluchátek (a prosím otázku "Na co to potřebuješ?" si odpusťte, akorát bychom se dohadovali jako s tou BT přípojkou...).