Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký Flash disk?

Dobrý den, jelikož chci bootovat nový os do PC, nevím jaký Flash disk si mám zakoupit.
Moje deska podporuje max USB 2.0, ale rozhodl jsem se vybrat něco co má 64 GB, po bootováni plánuju ukládat jiné věci jako třeba filmy.
Z Alzy neplánuju nic kupovat, protože jsou tam velké stížnosti a můj kamarád po zakoupení už několikrát reklamoval zboží a furt měl něco špatně. Plánuju kupovat přes CZC.cz nebo nějakou jinou spolehlivou stránkou.

Plánuju se rozhodovat mezi těmito:
https://www.czc.cz/adata-c008-64gb-bily/91314/produkt
https://www.czc.cz/sandisk-cruzer-force-64gb/156713/produkt

Plánována cena 400 - 650 Kč
Děkuji moc za každý výběr a přejí hezký den. ;-)

Uvažuj ekonomicky.
Ak si vytvoríš bootovaciu flešku s OS - tak tá sa dá použiť opakovane (v prípade núdze a pod.) - tam by si už dáta nemusel ani dávať. Stačí 8GB.
Pre dáta si kúp akúkoľvek 64GB - rada - nepoužívaj však na trvalé zálohovanie.
Flešky nestoja tak veľa, aby si nemal dve - jednu s inštalačkou a druhú len pre svoje dáta.