Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zpomalený počítač

Zdravím vás,
mám starší počítač, který se hodně zpomalil, říkal jsem si, že by to mohlo být něco softweroveho, tak jsem ho přeinstaloval.
To zpočátku vypadalo jako řešení, stále se sekal, ale bylo to v snesitelné, dnes jsem počítač zapnul - Načítací obrazovka vítejte byla na obrazu asi
5 minut, když jsem se po 3 minutovém načítání z přihlašování uživatel dostal na plochu a zkusil zapnout internet tak to byly další 4 minuty pryč,
zkrátka je s počítačem něco v nepořádku a já bych se chtěl zeptat jestli nevíte čím by to mohlo být, popř. jaké jsou nejčastější příčiny tohoto původu.

Děkuji za odpovědi!

Ty máš v životě hodně velké problémy s lidmi, co? Pokud jsi takhle arogantní i v RL, no potěš... Na to aby si zjistil co je softwarově blbě na PC nepotřebuješ HW specifikace počítače. Počítač mu očividně fungoval řadu let a najednou šel k.o. s výkonem, ptát se na HW je asi jako když bys byl pilot a co-pilot by se tě zeptal jestli si zkontroloval letadlo a ty bys odpvoěděl, že si měl ráno k večeři zmrzlinu... Kravina největšího rázu. Přitom se tyhle problémy se zpomaleným PC točí pořád kolem těch samých bodů... Zkusit to vyčistit, kompletně smazat disk nebo se juknout jestli si náhodou nepřepálil CPU. Hochu ale pobavil si mě, to se musí nechat.