Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prodej pc

Dobrý den nevyte za jakou cenu ho mohu prodat tanto počítač děkuji.

Alienware aurora r4
Výkonný šestijádrový procesor Intel Core i7 4930K se skvěle hodí také pro náročné nasazení do multimediální oblasti, pro střih domácího videa nebo úpravy fotografií. Výkonově vyvážený hardware v čele s nejmodernějšími architekturami Haswell a Kepler vám otevře bránu do světa neomezené zábavy. V počítači je předinstalován operační systém Microsoft Windows 7 Professional 64bit s anglickou lokalizací, který vám umožní využít potenciál všech komponent naplno. Navíc je předinstalován balík Microsoft Office 2013.

Procesor Intel Core i7 4930K patří na vrchol povedené a výkonné řady Core i7 procesorů a je opravdu hoden svého označení. Šest jader tepe již v základu na vysoké frekvenci a v případě potřeby vyššího výkonu jsou schopny se přetaktovat až na 4,1 GHz. Všechny hry včetně těch budoucích vám pojedou maximálně plynule, práce s mnoha aplikacemi najednou bude svižná a vůbec chod celého počítače vás překvapí svou rychlostí. Aby bylo dosaženo co nejúčinnějšího a nejtiššího chlazení, stará se o studený chod procesoru ultimátní vodní chlazení přímo od společnosti Dell.

Vychutnejte si všechny krásy nového rozhraní DirectX 11. Dechberoucí grafika moderních her vypadá téměř realisticky a vy si ji užijete se vším všudy díky dvojici výkonných grafických karet nVidia GeForce GTX 780 s nejnovější architekturou Kepler. Grafické čipy jsou vybaveny celkem 1536 CUDA jádry a disponují excelentním grafickým výkonem. Funkce GPU Boost navíc dokáže jádra dle potřeby přetaktovat a zahrajete si tak moderní hry ve vysokých rozlišeních a ve všech případech i se zapnutým vyhlazováním. Enormní výkon skvěle doplňuje 32 GB operační paměti, pro kterou nebude žádná hra dost náročná.

Že se jedná o opravdu herní počítač, svědčí také provedení skříně. Designově opravdu povedená a futuristicky vyhlížející skříň je vybavena barevným podsvícením, jehož barvu si můžete sami zvolit a upravit dle vašeho gusta pomocí speciálního ovládacího programu. O napájení všech komponent se stará kvalitní zdroj s celkovým výkonem 875 W a vysokou účinností pro co nejstabilnější dodávku proudu. Součástí počítače jsou také herní myš a povedená klávesnice ze série Alienware TactX.

Operační systém
Windows 7 Professional
Typ sestavy
Herní, Výkonný
Řada procesoru
Intel Core i7
Frekvence procesoru
3,4 GHz (3 400 MHz)
Cache procesoru
12 MB
Core Boost Frekvence
4,1 GHz (4 100 MHz)
Max TDP
130 W
Funkce procesoru
Automatické přetaktování, HyperThreading, Podpora Virtualizace
Paměť grafické karty
4 096 MB
Počet stream procesorů
1 536×
Model grafické karty
NVIDIA GeForce GTX780
Velikost operační paměti RAM
32 GB
Frekvence paměti
1 600 MHz
Typ paměti
DDR3
Maximální kapacita RAM
32 GB
Počet slotů RAM
4ks
Počet osazených slotů
4 ks
Typ úložiště
HDD
Kapacita disku
6 000 GB (6 TB)
Socket
Intel 2011
Základní výbava
Optická mechanika, Více grafických karet
Barva
Černá
Velikost skříně
Midi Tower
Zdroj
875 W
USB 2.0
4 ×
USB 3.0 (3.1 gen 1)
4 ×
Grafické
DVI, HDMI, DisplayPort
Další
LAN, S/PDIF optický výstup
Základní příslušenství
Myš, Klávesnice

Neříkám že tam musí hned vrážet co nejnovější grafiku :D Jen říkám, že upgrade s tím by byl mnohem levnější a snadnější než prodej tohohle a koupě nového. Fakt mám silné podezření že s tím něco je. Asi před týdnem jsem narazil na internetu na podobný inzerát. Z prodejce později vypadlo, že mu tam shořely nějaké obvody na základní desce ale "není to vidět" :D Takže tak :)