Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenacita windows

Zdravicko chcel by som sa opytat ze preco mi nechce nacitat windows priste supistim Pc a ukaze spustanie systemu windows... A nic kedbho zapnem cez nudzovy rezim spusti ho na plochu hned.... Co mam robit???
Změna kategorie, původně: Software (karel)

v xp byl na takové věci dobrý správce úloh, default ukazoval procesy v paměti v pořadí jak je spustil (a kde teddy skončil)
dnes by teoreticky šlo nakouknout do prohlížeče událostí (protokoly windows - systém, aplikace), co je tam za chyby při spuštění.
nebo stáhnout ms autoruns, projít sekce logon a services -> zakázat cizí svinstva.