Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přeinstalace MS office 2003.

Dobrý den,
poněvadž mám problém s poštovním klientem MS outloock 2003, bylo mi doporučeno odinstalovat a následně nainstalovat z CD/mám legální/ balík MS Office 2003. Potřebuji poradit nejvhodnější způsob odinstalace. Samozřejmě zálohovat předtím je mi jasné, ale zajímá mě především, zda stačí použít pouze ovládací panely a z toho přidat a odebrat a následně z CD nainstalovat, nebo doporučujete lepší a zejména účinnější postup. Někde jsem slyšel , že Microsoft má nějaký speciální odinstalační prográmek pro MS Office 2003. Nebo si to s něčím pletu? Díky za čas.

Presne taaak.

Microsoft Outlook (též psaný jako Outlook či Microsoft Office Outlook) je osobní organizér od společnosti Microsoft, který je standardně součástí Microsoft Office. Obsahuje klienta elektronické pošty, vedení kontaktů, organizaci času, úkolů, poznámek a deník.

Citovano z Microsoft_Outlook

Ale kdepak. Karel má averzi na MS Outlook. Takhle vystartuje pokaždé, když jej někdo označí za poštovního klienta. Nejsi první "napadená".
Jinak ten "speciální" odinstalátor od MS je součástí instalace Offic a instaluje se na HDD současně s jejich instalací. (Stejně jako u jiných programů.)
Pokud chceš jinou cestu, strč instalační CD Officů do mechaniky a ono se tě to zeptá samo co hodláš udělat - zda opravit, odinstalovat, nebo změnit součásti. Otázkou ale je, proč to chceš mermomocí odinstalovat a znovu nainstalovat. Pokud je někde problém, tahle cesta většinou stejně nikam nevede.
Spíše jsi měla napsat jaký máš problém. Obyčejně se najde schůdnější řešení než je nová instalace.

Jedna ze součástí MS Office je Outlook (organizer času) součástí MS Outlook je i je poštovní klient.
Co ti na jen poštovním programu Outlook Express (součást Windows) nefunguje? Domníváš se, že nainstalováním organizéra času ti neco okolo pošty začne nějakým zázrakem fungovat?