Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Download manažery - problém se stahováním.

Prosím o radu. Přeinstaloval jsem win7 pro na win10 pro. Na stahování seriálů používám jdownloader a ve win7 naprosto OK. Ve win10 nejede jdownloader, ale ani žádný jiný, který jsem zkoušel. Vždy se stáhne jen pár kB s příponou .htm - firefox dokument. Neví prosím někdo co s tím? Pravděpodobně je něco špatně nastavené, ale nevím kde hledat. Předem děkuji za rady.

Nevim kam dava JDownloader nastaveni ted z hlavy, asi do User AppData, smazal bych to a zacal znova. JDownloader 2 na Win 10 funguje.

Takze mas JDownloader 2? On ten puvodni chtel Oracle Javu, dvojka ji nepotrebuje.

Nasel jsem odpoved od cloveka z JDownloader tymu. JDownloader 2 ma integrovanou portable Javu vyuzitelnou pouze pro JDownloader. Tudiz pokud clovek nema v systemu Javu, tak to online instalator nainstaluje i s tou portable Javou a ta se potom pouziva pro spousteni toho downloader manazeru.

Na jednu stranu, pokud by takovych aplikaci provozoval clovek vic, tak zbytecne bude mit nekolikrat Javu na disku a bude to zbytecne zabirat misto, ale na druhou stranu takto neni Java v systemu a je to bezpecnejsi.