Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mám v PC Lenovo problémy s časem

Poslední dobou - asi dva měsíce - mám v PC Lenovo problémy s časem. Skoro každé třetí zapnutí PC musím v něm štelovat čas a mám nastaveno automatické nastavení času. U XP se mi nestávalo, Teď mám legál 8.1 přímo od Lenova. Už nevím, co a jak mám kde nastavit. Poradí mi někdo? Dost mi to vadí. Děkuji za odpovědi.
Změna předmětu, původně: Čas (Kurt)

Mozno porusim pravidla Poradne. ale chcel by som podakovat panovi "Kupka" (teda mozno ze je pravadzkovatel "servispckupka.cz/")
(ma kontak na Facebook, ale napriek tomu, ze ho unavam si Facinu nezriadim)

Je to asi jediny CZ/SK web, kde na Vas nevyskoci okno "donate, zaplat, prispej ..." a vie poradit fundovane a zadara.

Mam rozvetvenu rodinu, ale asi som jediny okolo IT (hromozvod). Pretoze nie vsetky postihnute PC su v okruhu geografickeho,
(teda dones mi PC) odporucil som riesit problem na sranke: http://www.servispckupka.cz/
Mam asi 50% ucinnost.

Dakujem