Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PS4 - Zakázat update/aktualizaci konkretní hry.

Ahoj přátelé, chtěl bych poprosit o radu od Vás. Na forum playstationu nebyla žádná rada.
Jde mi o to, Zakázat update/aktualizaci konkretní hry.
Prostě nic víc, žádný proč, A kterou hru? Nebo tak něco.
Prostě, aby se mi konkretní hry neaktualizovala, nupdatovala, ale abych byl normálně přihlášen na internetu.
PS4
Změna předmětu, původně: PS4 (Prasak)

To nelze, ekosystem je nastaveny tak ze pokud jsem online, bude se mi aktualizovat vse. Pripadne mozna "nic", s rizikem ze si s kamarady nezahraju (musel bych se podivat jestli jde nastavit - mam pocit ze ne). Je to logicke, obri objem her jsou online, multiplayerove, jak by to asi fungovalo s ruznymi verzemi? Jaky je vubec duvod mit nejakou hru neaktualni? Vyjma mit "nefer vyhodu" v multiplayeru pokud u neceho s aktualizaci zmeni staty/balancuji hru.

imho primo na strane PS4 zpusob neni a nelze (nebo teda - nevim o tom ze by jakkoliv slo, per aplikace/hra) - umim si predstavit krkolomne nejake blokovani na strane routeru pres ktery je konzole pripojena k netu, pokud se povede zjistit co konkretne blokovat. A to je jeste otazka jestli se vubec neaktualni hra spusti - jak uz bylo napsane.