Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde nainstalovat ovladač Nvidia

Zdravím mám problém se svojí GTX 460 1GB od Palit.Když ji zapojím do svého pc (amd athlon ii x4,4gb ram ddr2,160gb hdd,win 10 64bit,450w zdroj) a chci nainstalovat ovladač od nvidia tak to nefunguje.Instalace dokončena resetujte.Stále špané rozlišení a basic adapter.

Zapojím ji do jiného pc nainstaluju ovladač a vše funguje.

PS:
U mého pc se ve správci zařízení stále zobrazuje chyba -43.Velmi často taky zničeho začne chrčet zvuk a dělá to i při instalaci ovladače.

Už si fakt nevím rady zkusil jsem vše
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Zdroj je jaké značky?
Jaký Windows?
Máš kartu dobře zasunutou a zapojeno přídavné napájení?
Zkoušel jsi různé verze ovladačů?
Ovladače k základní desce (čipsetu) máš nainstalovány? Pokud ne, naprav to (z webu výrobce základní desky).

Zdroj je značky ISO jen 80mm ventilátor.Win 10 64bit,karta je zcela zasunuta ve slotu.Přídavné napájení je taky zapojeno správně.
Zkoušel jsem nejstarší ovladač pro win 10 ale taky nefungoval.Ovladače chipsetu a desky by měly být všechny.Odpoledne zapnu pc a vše zkontroluji.