Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Apple TV - nefunguje připojení k internetu

Zdravim,
pořídil jsem si Apple TV 4K. Ale at' se snažím jak chci, nedaří se mi ji připojit k internetu. Zkoušel jsem přes wifi i přes kabel a nic. Pro připojení používám tento router : https://www.czc.cz/tp-link-tl-wr840n_2/184046/produkt
Všechny ostatní apple zařízení fungují bez problému (iPad,MacBook,iPhone....) Když se snažím připojit k síti naskočí na TV hláška že internet na který se připojuji nemá připojení k internetu. Prosím, neví někdo kde by mohl být problém ? Nějaké nastavení sítě,jak nastavit router nebo tak podobně? Předem děkuji za reakce

Změna předmětu, původně: Apple TV (host)

Mam apple tv 4k a pripojenie k internetu mi funguje. Wifi som sice neskusal, nakolko LAN je v tomto pripade vhodnejsia.
Skusil by som ATV zaniest k niekomu znamemu, a vyskusat internet tam. Ak to nepojde, tak je na 100% vadny kus.