Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2 tlačítka "Start" na spodní liště Windows 8.1

Dobrý den.
Mám otázku ohledně dvou start buttonů na liště windows 8.1.
Dostal jsem od kamaráda na přeinstalaci notebook. Před přeinstalací se na liště nacházely 2 tlačítka. Jedno spouštělo klasickou nabídku start podobnou té ve Windows 10 a druhé spouštělo moderní nabídku start (taková ta okýnka přes celou obrazovku).
Tlačítko, které spouštělo klasickou nabídku start vypadalo normálně (4 okýnka, prostě windows tlačítko).
Tlačítko, které spouštělo moderní nabídku vypadalo jako zmenšenina právě této moderní nabídky.

Jsem si na skoro jistý, že nebyl nainstalován žádný program třetí strany. Je možné, že to bylo součástí některé z aktualizací?

Jsem si na skoro jistý, že nebyl nainstalován žádný program třetí strany

- Takze to vyloucené neni ?:/! :-)
[TiP] ~ ClasicShell http://classicshell.net/
* "Screen Shoty" k programu naleznes zde : http://classicshell.net/gallery/Classic-Shell-4, pak bych zrejme prosel nastaveni k pridani nabidky "START" na listu.

[INFO] ~ :!: Je zcela mozné ze to co myslis je "plocha" + "metro", je to v moznostech nastaveni|preferenci , jestli chces "PC spustit pri startu (prihlaseni) na plochu, nebo metro".
Jak to ? Tak jako dnes u Windows 10 moznost spusteni prostredi jako rezim/mod "TABLET" se misto plochy zobrazi jen prostredi "METRO" ty ctverce jak popisujes, bez zapnuti se jinak zobrazuje klasicka start nabidka na plose tak jak to mas ted.
* Coz by tvému popisu pasovalo, navíc k tomu neni potreba stahovat nebo instalovat nejaky SW.