Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem FL STUDIO

Zdravím, jsem zoufalý.
Chci zkusit nahrát rapp v programu fl studio 20.
Jakmile vložím beat do slotu jedna, zapnu nahravani , začne beat hrát i v sekci kde je mikrofon.
I když vypnu mikrofon stále hraje v sekci mikrofonu.
Zkusím nahrát hlas a je tam i beat.
Přitom mám sluchátka...
To mi hoši vysvětlete, jak to dát dokupy...
Když mi tu hodi někdo kontakt na fb kdo tomu rozumí budu mu neskutečně vděčný.

Mám verzi 12, tak nevím jestli 20 je dramaticky novější. Nicméně by to chtělo upresnit co tím myslíš:
slot
sekce
zapnout nahrávání - kde jak, s jakými možnostmi
-vypnutí mikrofonu ? co to je ? jako že se vypne mikrofon jakožto audio input určitého Mixer tracku?
liší se nahrávání hlasu od předhozího "nahravani"?
Sluchátka hrají nějakou roli? jsou zapojena?