Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SW pro stříhání videa, něco jako google fotky - vytvoření filmu na androidu

zdravím,
nedoporučí někdo jednoduchý blbuvzdorný sw pro stříhání videa?
na androidu existuje google fotky assistent - vytvoření filmu z videa, vyberu které chci video z toho mi to sám nějak inteligentně sestříhá, přihodí hudbu, a pak mám možnosti si to šoupátkem přidat na začátku, ubrat na konci, je to jednoduché, pro úplné amatéry
ale nanašel jsem to pro PC, když si dám google fotky na pc tak tam folba vytvoření filmu z videa vůbec není dostupná
existuje alternativa na PC?
díky

ale tady jde přece o zcela nepřenosnou zkušenost. Někdo bude spokojený s jednoúčelovým shitem, jiný bude vychvalovat "stíhačku" typu DaVinci Recode.

Přečti si recenze, koukni na screenshoty a vybírej. Třeba Rce radívá typicky tuším OpenShot. Mně se zase líbí DaVinci.