Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze nainstalovat ovladac na grafickou kartu

Ahoj, mam mensi problém, včera v noci mi zacal blbnout PC s tim ze ovladac AMD ma nejakou chybu a problikaval obraz. Preinstaloval jsme Windows a vse jde, ale když nainstaluju ovladac a zacne mi to prohazovat rozliseni, tak to dela ruzny kosticky, errory a po restartu nejde spustit skoci mi tam nejaky error s VIDEO a něco .sys, myslim ze grafikou to nebude je rok stara nemůže to byt zakladovkou?

No OS je 10, ale problem je v tom ze kdyz nainstaluju ovladace grafiky tak se to cely zas zesere. Zkusil sme nainstalovat ty ovladace a ten uvodni obrrazek pri nacitani je stale v kostickach, kdyz jdu do biosu ten je takovy jakoby ocarkovany a pismenka citelne ale rozmazane...

Vzdyt je rok nova... Vadna grafika byla ta predesla a ta mi nedokaza zobrazit nic, ani rozliseni 1920x1080 v HD, tu to jde kdyz nainstaluju ovladace ale jen v oznamovaci zprave kde je error. Navic by mi neslo se vubec dostat do windowsu, bez tech ovladacu to jde.

V BIOSu se neuplatní žádný ovladač z Windows, takže není problém v něm, ale k grafice - viz pako500.
Ty čárky jsou typické projevy vadné grafiky. Je jedno, jak je stará, každá věc může zdechnout kdykoliv, třeba i den po výrobě.

Ještě je tu mizivá šance, že na vině je zdroj - takže buď vyzkoušej grafiku v jiným PC, nebo si od někoho na zkoušku půjč zdroj.