Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co to znamená "CV with the subject line HTML"?

Tuto informaci jsem nalezl na jedné stránce pro dobrovolníky a nějak nevím, jak vlastně mám ten životopis poslat. Je to myšleno jako soubor s koncovkou .html, místo například .doc?

Celé znění této informace je: Hurry up to apply by sending your brief and updated CV with the subject line HTML for Youth Workers TC to xxx@yyy.com

Podle me mate uvest do predmetu emailu (= subject line) ten text "HTML for Youth Workers TC". Snad vite, kam se hlasite :-)? Predpokladam, ze to je nazev nejakeho kurzu nebo tak neco...
Nektere programy a rozhrani pro spravu emailu bezne umi tridit nebo jinak manipulovat s doslymi emaily prave podle toho co maji uvedene v predmetu. Diky tomu pak ty emaily s danym predmetem muzou nasmerovat treba konkretnimu cloveku, co tam ma prijem CV na starost.